مرگ بر روسیه و چین و برائت از احمدی نزاد

در این مطلب دو مورد را متذکر میشوم

نماینده چین در سازمان ملل در موضعی تعجب‌برانگیز خواستار اجرایی شدن کامل دور جدید تحریم‌ها علیه ایران شد و از تهران خواست از درخواست‌های بین‌المللی درباره برنامه هسته‌یی‌اش پیروی کند!
لی بائودانگ، نماینده چین در سازمان ملل روز چهارشنبه گفت: چین از همه اعضای آژانس بین‌المللی می‌خواهد که قطعنامه را به طور جامع و با حسن نیت اعمال کنند.
به گزارش خبرگزاری رویتر، وی افزود که ضروری است که "به مسیر مذاکرات و گفت‌وگو برگردیم" و هدف تحریم‌های جدید این است که ""ایران را به میز مذاکرات برگردانیم"!
در همین حال "کین چنگ" سخنکوی وزارت امور خارجه چین امروز در پکن اعلام کرد: چین بدون توجه به تصویب قطع نامه تحریم در شورای امنیت، آماده است تا روابط دیپلماتیک خود را با ایران گسترش دهد.
وی تصریح کرد: قطع نامه اخیر شورای امنیت در قبال ایران به این معنی نیست که تمام راه های ادامه روابط دیپلماتیک با تهران بسته شده است.

١.چرا بعد از اینکه چین و روسیه رای به تحریم ما دادند ما هنوز نشسته ایم ؟ چرا وقتی انگلیس اقدامی علیه ما میکند در مقابل سفارت آنها جمعیت تشکیل میدهیم و مرگ بر انگلیس میگوئیم اما حالا که چین و روسیه از پشت به ما خنجر زدند کسی دم سفارت تحصن نمیکند؟

اگر با دقت به مطلب بالا نگاه کنید میبینید که نماینده چین ضمن اینکه اینطور به ما خیانت کرده در ضمن اعلام میکند که همه روابط بسته نشده یعنی ما هنوز جنس های بونجولمان را به ایران صادر میکنیم تا صنعت داخلی شما را نابود کنیم اما بر علیه شما هم رای میدهیم!!!

اینجانب به مسولین نهاد های مردمی مانند بسیج های دانشجویی توصیه میکنم به سرعت محل بعدی تحصن را در مقابل سفارت چین و روسیه قرار دهند تا این دول دو رو فکر نکنند هر غلطی در مقابل ما بکنند کسی چیزی نمیگوید.

امشب احمدی نژاد در مصاحبه تلویزیونی نکاتی را در مورد خودش نشان داد که تا امروز با وجود حرفهای بسیار نمیخواستم باور کنم

٢.واقعا مایه خجالت و ننگ است که فردی که به عنوان حزب الهی رای آورده چنین سخنان بی شرمانه ای بزند.حرفهای امشب احمدی نژاد با حرفهای خاتمی هیچ فرقی نداشت

وقتی مجری در مورد گشت ارشاد از او پرسید و وی گفت راه میافتند و میگویند شما چه نسبتی با هم دارید,به شما چه با هم چه نسبتی دارند؟!!! و سپس اضافه کرد که برای این مسائل باید کار فرهنگی شود و وقتی پرسیده شد که در مورد فرهنگی چه کاری انجام دادید گفت البته کار فرهنگی نهاد های گوناگون دارد که آنها باید کار کنند و ایده بدهند مانند حوزه های علمیه!!! و نکته دیگر اینکه به کلی از گشت ارشاد اعلام برائت کرد و گفت این به دولت ربطی نداره

نکات قابل عرض در حرفهای این آقا بسیار است اینکه انگار این آقا دولت خودش را جزئ نظام نمیداند و برای مبرا کردن خود مسولیت کارها را به گردن دیگران میاندازد مانند چند وقت پیش که به قوه قضائیه اعتراض کرده بود که شما آزادی را از مردم گرفتید حال آنکه کسانیکه قوه انها را محاکمه کرده بود برای حمایت از دولت بوده !!!

مسئله دیگر امر به معروف و نهی ازمنکر است که از دید ایشان محلی از اعراب ندارد البته بعد سعی کرد با تو جیهی مسخره بگوید که حجاب در حال حاظر معروف نیست که به آن امرکنیم در حالیکه معروف از لحاظ شریعت مطرح است نه از لحاظ مردم و اینکه بر فرض که این استدلال درست باشد پس نهی از منکر چه میشود؟

واینکه این کار که روی ماشین کسی تابلو بزنند(منظور از کسی همان مزاحمین نوامیس هستند که جلوی پای زنها ترمز میزنند) کار اشتباهی است و امیدواریم ور بیافتد!!!

(یاد جریان اعتراضات در برابر لایحه قصاص در زمان امام افتادم که اینبار ضد طرح امر به معروف است که آن روز گفتند حکم غیر انسانی اسلام و امروز رئیس جمهور امیدواری میکند که اجرای حدود الهی ور بیافتد)

و اما دولت فرهنگی که امر به معروف و نهی از منکر را به رسمیت نمیشناسد برای فرهنگ چه کرده؟ البته منظورم غیر از اجازه انتشار به کتابهای صادق هدایت و اجازه چاپ کتابهای وهابیت و آزاد کردن 90 درصد فیلم های توقیفی و دادن مجوز کنسرت به گروههایی مانند آریان و آوردن خواننده های لس آنجلسی مانند حبیب و... میباشد؟

بعد از انتخابات احمدی نژاد وزیر زن گذاشت توجیه کردیم جریان مشایی پیش آمد و عدم تبعیت از رهبری گفتیم از دیگران بهتر است جاخالی داد و همه تیر ها به سمت رهبری رفت گفتیم عمدی نبوده

 سوال اینجاست : تا کجا باید خودمان را توجیه کنیم؟

اگر احمدی نژاد پای اسلام میاستاد من تا پای جان پایش میاستادم

اما از امشب من به شخصه از نفاق احمدی نژادی اعلام برائت میکنم

چون برایم ثابت شد که احمدی نژاد قصد اجرای اسلام را در جامعه ندارد و اگر امام میگفت مرگ بر خمینی بگویند مهم نیست مهم اجرای اسلام است احمدی نژاد میگوید مرگ بر اسلام و رهبر و امام و قوای دیگر بگویند مهم نیست مرگ بر دولت نگویند

 

البته در اینجا برای جلوگیری از سوئ تفاهم تذکر میدهم که من موسوی و خاتمی را افراد بسیار کثیفی میدانم و بدعتهایی که احمدی نژاد در حال ادامه دادن آنهاست در زمان خاتمی ملعون پی ریزی شد و مقصر فتنه را همان 3 نفر خود فروخته بی هویت میدانم و دفاعی که ما انجام دادیم برای احمدی نژاد نبود بلکه از جمهوریت نظام و میراث خمینی کبیر بود و حتی اگر امروز هم بود باز همان کارها را انجام میدادیم و در صورت مراجعه به آرشو وبلاگم پستهایی را که در حمایت از دولت رفتم میبینید پس بعد از خواندن این متن به من انگ نزنید

اما احمدی نژاد برای امثال من یک آرمان بود که بعد از 20 سال میخواست خواست شهدا را انجام دهد و اسلام را اجرا کند و امروز میگویم شاید کسی دیگر و زمانی دیگر

 _____________________________

پی نوشت:جواب آقای رئیس جمهور که گفتند بعضی تا اسم زن میاد ناراحت میشن برین خودتون را درست کنید از زبان امام:

صحیفه امام    ج‏1    118    وظیفه علما: حفظ حیثیت اسلام .....  ص : 118
زنها را وارد کردید در ادارات؛ ببینید در هر اداره‏اى که وارد شدند، آن اداره فلج شد. فعلًا محدود است؛ علما مى‏گویند توسعه ندهید؛ به استانها نفرستید. زن اگر وارد دستگاهى شد، اوضاع را به هم مى‏زند؛ مى‏خواهید استقلالتان را زنها تأمین کنند؟! کسانى که شما از آنها تقلید مى‏کنید، دارند به آسمان مى‏پرند، شما به زنها ورمى‏روید؟ بد معرفى نکنید روحانیون خود را به دنیا؛ براى شما عیب است. اینها دردهایى است، اینها نصیحت است؛ ولى چه سود. آنها که باید بشنوند نیستند؛ اگر هم کسى باشد، آنچه را که قلب ما از آن درد دارد، نخواهد رساند.
وظیفه علما: حفظ حیثیت اسلام

_________________________________

برای شنیدن نظر شهید بهشتی در مورد حرفهای آقای رئیس جمهور

اینجا کلیک کنید

_________________________________

سخنان صریح امام خامنه ای برای ورود نیروی انتظامی برای مبارزه با بد حجابی در دیدار با پرسنل نیروی انتظامی در 2 اردیبهشت امسال

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای نیروی انتظامی را به رفتار مناسب، صحیح و صمیمی در برخورد با مردم توصیه مؤکد کردند و افزودند: حفظ اقتدار نیروی انتظامی در مقابل دیدگان مردم یکی از واجبات است که در کنار آن، احترام به مردم نیز از واجبات است و این دو باید همزاد یکدیگر باشند.

ایشان همچنین نیروی انتظامی را به برخورد کاملاً جدی با مفاسد اجتماعی توصیه و تأکید کردند: باید در مقابل کج روی و عمل مفسدانه فردی، اجتماعی، و سیاسی بطور قاطع برخورد شود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: در برخورد با برخی افراد که تعمداً یا از روی بی توجهی چهره جامعه را از لحاظ دینی، نجابت و عفاف خارج می کنند نیز باید برخوردی قوی و صحیح انجام شود."

مقام معظم رهبری در 16 آبان 1386 در دیدار با فرماندهان، مدیران ارشد اجرایی، رؤسای دانشکده ها و اعضای هیئت علمی نیرو‌ی‌ انتظامی صریحاً اعلام کنند: «نیروی انتظامی باید با پرهیز از طرح های موسمی و موقت، طرح امنیت اجتماعی را با قدرت ادامه دهد تا اهداف آن در جامعه نهادینه شود.» ایشان با یادآوری وظایف دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی در ارتقای امنیت اجتماعی خاطرنشان کردند: «نیروی انتظامی در ادای آن بخش از وظایفی که برعهده‌ی این نیرو است، بدون توجه به برخی جوسازی‌ها و مخالفت‌ها، به وظیفه‌ی خود عمل کند.»

و جالب است بدانید رهبر بزرگوار که همیشه از دولت در مقابل دست اندازیهای دشمنان و اصلاح طلبان و اصولگرا نمایان دفاع کرده است چندین بار به شکل صریح از سیاستهای فرهنگی دولت انتقاد کرده است ولی متاسفانه پاسخ دولت همیشه این گونه بوده
عمدا سخنان سال گذشته را میگذارم تا بدانید سخنان ایشان و  مخالفتش با نظرات اقا را

سخنان    احمدی نژاد در سال 1388 :
" من با پلیسی کردن حوزه فرهنگ و فضای فرهنگی و اجتماعی مخالفم. حل مسائل فرهنگی و اجتماعی فقط از طریق فرهنگی میسر است و البته من اجازه‌ی ادامه این برخوردها را نخواهم داد و اگر مشکلی پیش آمد با مردم در میان خواهم گذاشت."

امام خامنه ای:ظلمی که در فرهنگ غربی نسبت به زن شده است و برداشت غلطی که از زن در آثار فرهنگ و ادبیات غرب وجود دارد ، در تمام دوران تاریخ بی سابقه است. در گذشته هم در همه جا به زن ظلم شده است ، اما این ظلم عمومی و فراگیر و همه جانبه ، مخصوص دوران اخیر و ناشی از تمدن غرب است.  البته بدیهی است که سوء استفاده از زن ، گاهی با یک نوع تملق گفتن نسبت به زن هم هست ،(دقیقا مثل کار دیشب محمود) اما این تملق گفتن به هیچ وجه به معنای احترام و تکریم واقعی نیست.
اگر دیده میشود در جامعه غربی نسبت به زن به نحوی از انحاء بعضی از تکریم ها می شود و ستاره های سینما و هنرپیشه ها و زن های زیبا در مسابقات زیبایی را مثلا احترام می کنند ، این از آن نوع تکریم در مقام اهانت و اهانت به شکل تحریم است. "

___________________________________

و اما قانون اساسی  که رئیس قوه ای که باید آن را اجرا کند عقیده ای به آن ندارد و خود را بالا تر از قانون میبیند


1- تبصره ماده 638 قانون مجازات اسلامی تشکیل دهنده جرم عدم رعایت حجاب شرعی است . به موجب این ماده " هرکس علناً در انظار عمومی و معابر تظاهر به عمل حرامی نماید علاوه بر کیفر عمل به حبس از 10 روز تا دو ماه یا تا 74 ضربه شلاق محکوم می گردد و در صورتیکه مرتکب عملی شود که نفس آن عمل دارای کیفر نمی باشد ولی عفت عمومی را جریحه دار می نماید ، فقط به حبس از 10 روز تا دو ماه یا تا 74 ضربه شلاق محکوم خواهد شد".

تبصره "زنانی که بدون حجاب شرعی در معابر و انظار عمومی ظاهر شوند به حبس از 10 روز تا دوماه یا از 50 هزار تا پانصد هزار ریال جزای نقدی محکوم خواهند شد".

برخلاف گمان برخی از مردم به خصوص زنان و دختران، از دیدگاه قانون برهنه بودن چه تمام چه بخشی از موی سر و یا هر بخش دیگر از بدن بی حجابی محسوب می شود و ما عنوان مجرمانه ای تحت نام "بد حجابی " نداریم .

2- پیش از وضع ماده 638 قانون مجازات اسلامی در سال 1375 ، ماده قانونی جرم عدم رعایت حجاب شرعی ماده چهار قانون " نحوه رسیدگی به تخلفات و مجازات فروشندگان لباسهائی که استفاده از آنها در ملاعام خلاف شرع است یا عفت عمومی را جریحه دار کند ـ مصوب 1365 " بود . برابر این ماده " کسانیکه در انظار عمومی وضع پوشیدن لباس و آرایش آنان خلاف شرع و یا موجب ترویج فساد و یا هتک عفت عمومی باشد توقیف و خارج از نوبت در دادگاه صالح محاکمه و حسب مورد به یکی از مجازات های مذکور در ماده 2 محکوم می گردند".

حلا این ماده قانون را بخوانید:

جرم عدم رعایت حجاب شرعی از جمله جرایم معاونت بردار است . بنابر ماده 43 قانون مجازات اسلامی معاون در جرم کسی است که؛ دیگری را تحریک یا ترغیب یا تهدید یا تطمیع به ارتکاب جرم نماید و یا بوسیله دسیسه و فریب و نیرنگ موجب وقوع جرم شود، با علم و عمد وسایل ارتکاب جرم را فراهم کند و یا طریق ارتکاب آن را با علم به قصد مرتکب ارائه دهد، عالما و عامدا وقوع جرم را تسهیل کند .

 

 آیا احمدی نژاد جرم را تسهیل نکرد و نگفت ما ریشه اینطور کارها یعنی مبارزه قانونی با بد حجابی را میزنیم؟


کاش میشد بعد از محاکمه سران فتنه به این جرم هم در دادگاه رسیدگی شود
 

 

 

 

ما   چون  ز دری پای کشیدیم کشیدیم

امید   ز  هر کس   که    بریدیم   بریدیم

دل نیست کبوتر که چو  بر خاست نشیند

از   گوشه   بامی   که   پریدیم    پریدیم

خدا پدر مادرت را بیانرزه لاریجانی

امر به معروف و نهی از منکر برای گرفتن مچ مدعیان دروغین عدالت

رئیس مجلس افزود: متاسفانه امروز شواهد زیادی است که شعار عدالت می دهند اما راجع به افرادی که دست به بیت المال دارند تا می خواهند حرفی بزنند، جیغ عده ای بلند می‌شود. اگر ما می خواهیم جامعه سلامت پیدا کند امر به معروف و نهی از منکر باید از بالا تا پایین درست اجرا شود و جامعه با رشد عقلی در مقابل ظلم ایستادگی کند و مچ کسانی که حرف می زنند اما عمل نمی کنند را باز کند. اگر شهید مطهری به این اصل اعتنا می کرد در همه زوایا به آن توجه داشت.

لاریجانی گفت: این طور نیست جامعه اسلامی بدون ضابطه باشد. جامعه اسلامی دارای خصوصیاتی در همه زوایا است. امر به معروف و نهی از منکر با آداب خود باید همراه باشد نباید تحریک کرد که چنین موضوعی وجود ندارد ما نسبت به این جامعه مسئول هستیم. نباید بپذیریم یک عده فرهنگ اسلامی را تخریب کنند. این فرهنگ اسلامی به سادگی به ما نرسیده است.

وی افزود: این حرفهایی که گاهی در باب فرهنگ اسلامی و صیانت از جامعه و مسائل اسلامی زده می شود حرفهای با اعتنایی نیست این چیزی نیست که کسی خواب نما شود باید دید امام (ره)، شهید مطهری، شهید بهشتی و حضرت آیت الله خامنه ای در این باره چه گفته اند. در این امور صاحبنظران باید نظر دهند.

***************************************

این هم برای اون دسته از کسانی که فکر میکنند محمود ولایی هست که صدای نماینده رهبری را هم در آورده آقایان احمد خاتمی و جنتی و صدیقی همگی به جرفهای ایشون اعتراض کرده اند و ایشون باز هم در جواب خبرنگار همان حرف را تکرار کرد

آیت الله سید احمد خاتمی خطیب جمعه تهران در خطبه های امروز خود با انتقاد از بحث بازگشت خوانندگان ایرانی مقیم خارج به کشور گفت: خطر تساهل و تسامح فرهنگی کمتر از تساهل و تسامح سیاسی نیست.

* انتظار این است که در نظام اسلامی انگیزه بیشتری برای پاسداری از حجاب باشد؛ امروز مسئله حجاب از مرز مسئله فردی خارج شده و مرز اسلامی خواهی شده است.

*ما داریم میسوزیم از اینکه میبینیم در جامعه امروز بد حجابی به سمت کشف حجاب میرود

***************************************

 

سخنرانی خاتمی در 16 آذر 78 در دانشگاه تهران:
" نباید دانشگاه ما و استاد ما و جوان جامعه ما، به نام تراشیدن ریش و مدل لباس متهم شود و کسانی به عنوان نسل انقلاب همه را متهم کنند. انقلاب متعلق به همه است و... "
سخنان احمدی نژاد در 20 تیر 89: " به عنوان مثال ما در دوره ای کروات زدن را مسئله کردیم و یا زمانی بود که اگر استادی ریش خود را می تراشید تمام گروه های حزب الهی از وی در دانشگاه فاصله می گرفتند و این در حالی است که دایره انقلاب و اسلام دایره ای بسیار وسیع است و حتی وسیع تر از آن چیزی است که ما تصور آن را می کنیم..."

سخنرانی خاتمی در دیدار جمعی از اعضای فراکسیون زنان مجلس /27 مهر 79 :" اسلام را محدود کرده اند به مقدار پوشش و موی زن و این یک جفای بزرگ به اسلام و انقلاب است. زن در دایره انقلاب ما تعریف وسیعی پیدا کرده است و اگر دایره ارزش ها را حداکثری ببینیم و برای حریم فردی افراد احترام قائل باشیم، می توانیم همه را در این دایره وسیع بیابیم ..."

سخنان احمدی نژاد در 20 تیر 89:
" گزارش های متعددی می رسد که وضع فرهنگی و پوشش بسیاری نامناسب است و خارج از حوزه فرهنگ قرار می گیرد. علت این است که ما دایره و محدوده خود را به گونه ای ترسیم کرده ایم که عده زیادی تصور می کنند که خارج از دایره ارزش ها و آرمان های انقلاب قرار گرفته اند. به عنوان مثال ما در دوره ای کروات زدن را مسئله کردیم و یا زمانی بود که اگر استادی ریش خود را می تراشید تمام گروه های حزب الهی از وی در دانشگاه فاصله می گرفتند و این در حالی است که دایره انقلاب و اسلام دایره ای بسیار وسیع است و حتی وسیع تر از آن چیزی است که ما تصور آن را می کنیم. "

سخنان خاتمی در گردهمایی ائمه جماعات / 5/4/78"جوان ما باید احساس امنیت کند. باید احساس کند که حرمت انسانی او حفظ می شود. اسلام با زور و تحکم در جان جوان ما رسوخ نمی کند. اسلام پیامبر، اسلام رحمت است و پیام دین برای همه انسانها حفظ حرمت انسان است. نباید از چند واحد درس اخلاق و کلاس معارف، توقع داشت که جوان دانشجوی ما همچون عارف عامل عمل کند. دینداری تنها با محبت و اخلاق انسانی و به تدریجی در افراد تجلی می کند..."

سخنان احمدی نژاد در 20 تیر 89:

" مسیر انتقال ارزش های الهی تنها از طریق عشق و محبت امکان پذیر است، چرا کلام و سخن پیامبر انقدر موثر است و چنین نفوذ دارد، این نفوذ به دلیل آن است که پیامبر عاشق انسان ها است و عاشقانه به دنبال هدایت انسانها است و به همین دلیل می تواند از یک عده انسان های کوچک و قلیل انسان های وارسته ای که در تارک تاریخ بدرخشند درست کند. واحد درس معارف در دانشگاه ها تدریس می شود. به ظاهر با تدریس این تعداد از دروس اخلاقی باید همه زیر و رو شوند اما چرا چنین اتفاقی نمی افتد. دانشجو در تمام کلاس ها حاضر می شود، تمام سوالات را جواب می دهد، نمره بیست را می گیرد اما در جامعه آن چیزی نیست که ما برای آن زحمت کشیده ایم

(مخصوصا شما با اون وزارت فرهنگت خیلی زحمت کشیدی)

*****************************************

سخنان نماینده اصفهان در مورد نظر رهبری در مورد حجاب

رهبر انقلاب در پاسخ به سؤال بنده با قاطعیت فرمودند: خیر! کار فرهنگی جداست؛ برخورد با منکرات جداست و این آخرین اعلام موضع مقام معظم رهبری است پس ما نتیجه می گیریم کسانی که دم از ولایت مداری می زنند یا ظاهری می گویند و یا در تشخیص مسائل گمراهند!

«محمدتقی رهبر» نماینده مردم اصفهان با بیان مطلب فوق به دیدار با رهبر انقلاب و طرح بحث حجاب و عفاف با ایشان اشاره کرد و گفت: ما فرمانده نیروی انتظامی را قبل از دیدار با مقام معظم رهبری دعوت کردیم و ایشان هم گفت که دست ما را بسته اند. بنده هم در این راستا از حضرت آقا سؤال کردم کدام مقام مسؤول و با کدام مجوز می تواند نیروی انتظامی را از وظیفه ذاتی خود باز دارد؟ حضرت آقا این مسأله را بارها به نیروی انتظامی هشدار داده اند که نیروی انتظامی به حکم وظیفه ذاتی خود موظف به برخورد با مظاهر بی حجابی و فساد است و هیچ مقام حتی رییس جمهور هم نمی تواند نیروی انتظامی را از اجرای وظیفه ذاتی خود بازدارد.

وی در خصوص اینکه برخی دولتی ها معتقدند که بی حجابی هنوز منکر نشده است گفت: اینکه عده ای این وضعیت لجام گسیخته را یک منکر اجتماعی نمیدانند به این دلیل است که از جامعه فاصله گرفته اند، به این مفهوم که در بنزهای آخرین مدل خود با شیشه های دودی می نشینند و بین مبدأ و مقصدها تردد می کنند! خوب از کجا باید باخبر شوند که داخل جامعه چه وضعی در جریان است؟ ایشان یک روز سری به پاساژها، خیابانها و کوچه و بازار بزنند تا از اوضاع مطلع شوند! یکسری به همین همایشهایی که سازمان میراث فرهنگی متبوعشان در حال ترتیب دادن است بزنند تا به عمق فساد و همه گیری آن پی ببرند یا حداقل عکسهای تهیه شده از این صحنه های مستهجن را ملاحظه کنند تا درک کنند که آیا این منکر، تبدیل به یک منکر عمومی و اجتماعی شده است یا خیر؟!

رهبر در ادامه تأکید کرد: این آقایان انتظار دارند 30 میلیون زن ایرانی کشف حجاب کنند تا بتوان نام آن را منکر اجتماعی گذاشت؟! اشکال اینجاست که ایشان یا در محلهای مربوط به کار حضور دارند یا در جایی که انبوه جمعیت با کف و سوت به استقبالشان میآید و طبیعتاً خبر از وضعیت ندارند!

نماینده مردم اصفهان ادامه داد: دلیل دیگری که می توانیم برای اتخاذ چنین مواضعی عنوان کنیم این است که ایشان جامعه هدف را گم کرده اند، آیا ایشان دهها هزار نفر در سرتاسر کشور را که در اعتراض به این وضعیت به خیابانها آمدند، ندیدند؟! آیا دهها خطبه نماز جمعه را که در مورد بی حجابی ها هشدار دادند، نشنیدند؟! آیا غیر از این است که گوش خود را بسته اند؟! اجتماع با چه زبانی باید بگویند که بی حجابی را یک منکر میداند؟ متأسفانه این راه بدی است که دولت را به ترکستان می برد! دولت باید به ندای مردم گوش فرا دهد!

وی در رابطه با ادعای کار فرهنگی برای مقابله با حجاب گفت: متأسفانه هر وقت صحبت از مسأله عفاف و حجاب می شود ترجیع بند کلام آقایان مسؤول؛ کار فرهنگی است. من از این افراد این سؤال را دارم که شما مدعیان کار فرهنگی کجا کار فرهنگی انجام داده اید؟ بگویید اصلاً طرحی برای فرهنگ سازی دارید؟ در چه مکانهایی قصد فرهنگ سازی دارید؟ اگر شما برنامه ای برای فرهنگ سازی داشتید، امروز ما شاهد این وضعیت نابهنجار در دانشگاهها نبودیم.

رهبر در خصوص بحث های اخیر در رابطه با کروات و تراشیدن ریش نیز گفت: به نظر بنده ورود به این بحثها بر محور همان بحثهایی است که مسؤول دفتر ایشان به آن ورود پیدا می کند و بنده نمیدانم این عده از کجا اسلام شناس شده اند و از کدام منبع احکام اسلام را استخراج می کنند؟ متأسفانه اینگونه دیدگاهها در حالی هر روز تکرار می شود که دارد دولت و نظام را از درون میخورد! من متعجبم ورود به مسائل کارشناسی فقه در حالی که بر آن تسلط نداریم چه معنی میدهد؟ مگر یک فقیه در حوزه کار یک مهندس ورود پیدا می کند که در مقابل یک مهندس هم به حوزه کار تخصصی او وارد شود؟! کار کارشناسی دولت رسیدگی به مناطق محروم است که از بی آبی خشک شده و مستضعفین ساکن این مناطق نیاز به کمک دارند. الان 6 ماه است که در شرق اصفهان کشاورزان مستضعف به روز سیاه نشسته اند و فریاد ما به جایی نمی رسد و در عوض پول بیت المال به هنرپیشه های ز

/ 66 نظر / 67 بازدید
نمایش نظرات قبلی
طباطبایی

ضمن اینکه ج اول صحیف مربوط به خیلی قبل از انقلاب میشه ممکنه اما در مورد زمان طاغوت نظر داده باشند من الان کتاب آینده انقلاب اسلامی رو دارم میخونم که در اون شهید مطهری تاکید کرده زنها هم میتونند در جامعه حضور داشته باشند و اصلا باید هم باشند اما با حفظ عفاف و حجاب لازمه یادآوری کنم که نوشته های شهید مطهری از نظر امام 100% اسلامی و قابل تاییده و این با اون مطلب شما در مورد صحیفه هم خوانی نداره!![سوال]

طباطبایی

سلام درمورد حدیثی که از امام علی گفتید بهتره به این لینک نگاهی بیندازید: اما من درمرد حضور زنان در جامعه گفتم که از صحبتهای شهید مطهری در کتاب آینده جمهوری اسلامی برداشت کردم که طبق تایید امام خمینی مطالب ایشون صددرصد اسلامی است در ضمن از نظر ریاضی اون نامساوی اصلا منطقی نیست[خرخون] در مورد اینکه آقایون رکورد دار علم و... هستند باید بگم که

طباطبایی

این مطلب در کتابی که از شهید مطهری گفتم اومده و ایشون گفتند به خاطر ظلمهاییشت که به زنان در طول تاریخ شده نه به دلیل به قول شما کم عقلی زنان!!! اگر خدا میگه مردان بهترند پس چرا تقوی را تنها ملاک برنری میدونه؟؟؟[متفکر] و یا در آیات داریم که خدا میگه مرد یا زن هر که نیک عمل کند پاداشش بهست است فکر میکنم مطالعاتتون رو افزایش بدید بهتر باشه... اینها که شما نوشتید گاه عکس تفکر و تعالیم ایلامی و در تضاد با آنهاست

طباطبایی

لینکی که فراموش کردم بنویسم و در مورد اون خطبه تهج البلاغه هست اینه: در سایت علامه جعفری زن و مرد: پژوهشی جدی در گزیده افکار http://www.ostad-jafari.com/index.php?option=com_content&task=view&id=57&Itemid=37&limit=1&limitstart=4&lang=fa_IR

طباطبایی

لینکی که فراموش کردم بنویسم و در مورد اون خطبه تهج البلاغه هست اینه: در سایت علامه جعفری زن و مرد: پژوهشی جدی در گزیده افکار http://www.ostad-jafari.com/index.php?option=com_content&task=view&id=57&Itemid=37&limit=1&limitstart=4&lang=fa_IR

طباطبایی

در ضمن لطف کنید یه خرده بیشتر به املای کلمات توجه کنید مثلا درست بغض اینه نه اونکه در کتاب قانون نوشتید یا حاضر و حضور و یا هجمه با تشکر

حامد

سلام برادر طبا طبایی تا وقتی این چنین ادمهایی در این جامعه هستند ما مورد اتهام خشونت وطالبانیسم هستیم .متاسفم.کسانی که فکر میکنند عقل کلند وتا نوک دماغشون رو بیشتر نمی بینند

مهناز

این حس خودبرتربینی تو ناشی از حقارتت است.

زهرادادگر

من تازه با وب شما اشنا شدم ولی جواب به نظراتتون خیلی پرخاشگرانست[تعجب][تعجب][تعجب]

farzan

سلام، ما رفتیم سوریه که فتنه بر علیه اسد را خاموش کنیم. خوب در هر صورت خیلی‌‌ها تنبیه شدند و خیلی‌‌ها هم به دنیای دیگر فرستادیم حالا این آقای احمدی‌نژاد به آقای اسد گفته باید با این شورشگران صحبت کند و با اینها کنار بیاید. آقای احمدی‌نژاد، ما بسیجی‌ها به دستور امام به سوریه رفتیم. ما فدای امام هستیم. ما منتظر ایم امام دستور بفرمایند شما و قبیله دزدتون را هم به دنیای دیگر بفرستیم.