وزارت کدام فرهنگ؟

یکی از مواردی که همیشه برای نیروهای انقلاب حائز اهمیت بوده کارکرد دستگاه های نظام علیه خود آن است . زمانی این رخداد ها به اوج رسید که در دوران اصلاحات کابینه جمهوری اسلامی در نقش اپوزوسیون نیز ایفای نقش میکرد اما این موضوع صرفا متعلق به آن دوران  ننگین نیست بلکه در طول زمان به علت های مختلف تکرار شده است گاهی به دلیل عدم وجود سیستم مناسب یا وجود افراد خائین و گاهی هم به دلیل نادانی.

یکی از کلیدی ترین ترین این دستگاهها که همواره در جهت خلاف اهداف نظام حرکت میکند چه در بعد سینمایی که سینمای ما را به دوران قبل از انقلاب برگردانده و چه از نظر چاپ کتابهای ناسالم و مخرب برای جامعه از وهابی ها گرفته تا سکولار ها .

کتاب زیر یکی از این کتابها است که توسط وزارت فرهنگ مجوز داده شده و در تیراژ 3200 نسخه و در سال 1388 در دولت اصولگرا مجوز چاپ گرفته است.

با کمی جستجو در اینترنت میتوانید پی ببرید که نویسنده این کتاب از معروفترین کافران دنیا است که تمام عمر خود را صرف خدمت به شیطان کرده و در رد وجود خدا و برهان نظم کتابهای زیادی را به چاپ رسانیده در اینجا سوالی که مطرح میشود این است که

آیا مسولین ممیزی نام این نویسنده را نشنیده اند؟

آیا به خودشان زحمت نداده اند تا مطالب این کتاب را بخوانند؟

اما به نظر میرسد موضوع چیزی فراتر این باشد زیرا اگر مسولین ارشاد حتی خلاصه پشت جلد این کتاب را هم میخواندند متوجه موضوع می شدند پس باید نتیجه گرفت که دست های آلوده وطن فروشی در کار بوده .

اوضاع اینجا جالب تر میشود که مترجم کتاب سالها در گروه تدوین کتب زیست شناسی مدارس بوده و با استفاده از کتابهای درسی آموزش و پرورش خودمان نظریه داروین را که پایه تمام نظریه های الهادی است را رواج داده و عنوان علم در ذهن فرزندانمان فروکرده.

در دوران شاه امثال شهید مفتح در گروه تدوین کتب درسی بودند و سرانجام ان آشنایی ذهن ها با اسلام بود و امروز نویسندگان کتب درسی و مسولین فرهنگی چه کسانی هستند؟!!!

اما در مورد مترجم دوم کتاب اگر شباهت اسمی نبوده باشد فقط یک زن با این اسم در اینترنت پیدا کردم: شهلا باقری عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس و دارای عناوینی مانند پژوهشگر برتر قرانی و پژوهشگر برتر نهج البلاغه میباشد!!!!

در اینجا میتوان به عمق نفوذ نفاق در ساختارهای کشور پی برد .

فکر میکنید اگر فردا بخواهند گروهی برای تدوین کتب دینی مدارس تشگیل دهند امثال شهلا باقری در ان چه نقشی خواهند داشت؟

/ 17 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
طباطبایی

سلام این فقط یک نمونه است! یادم هست توی کتابهای ما (اگر اشتباه نکنم) وقتی اسم از سیره نویسی بود سیرهایی اسم برده میشد که پر از اکاذیب هستند و در تاریخ هم بودند کتابهایی که من اون زمان وقتی از دروغهاشون میشنیدم نمیتونستم باور کنم این کتابی که این همه توی درس ادبیات ازش تعریف شده این باشه! اما واقعا درست بود! البته این هم باز نمونه ای هست از چندین مورد موجود،متاسفانه! :( [کلافه] کتابهای انتشاراتی و بعضی از فیلمها که دیگه جای خود دارد!! خدایا عقلی به مسئولان و بصیرت و بینشی به همگی ما بده! و ما را از شر دشمنان دوست نما خلاص کن!

فرشته

از زرتشت پرسیدند: زندگی خود را بر چند اصل استوار کردی؟ فرمود:بر چهار اصل. 1-دانستم کار مرا دیگری انجام نمی دهد،پس تلاش کردم. 2- داستم خدا مرا می بیند پس حیا کردم 3-دانستم رزق مرا به دیگری نمی دهد پس ارام شدم. 4-دانستم پایان کارم مرگ است پس مهیا شدم. سلام مهربون. به روزم ومنتظر باران نگاهت که ببارد بر ناگفته هایم .

هموطن

سلام هموطن ما همان نسلیم که ثابت کردیم/در ره عشق جگردار تر از صد مردیم/گر هوای خمینی به سر افتد مارامدور سید علی خامنه ای میگردیم[گل]

هموطن

سلام هموطن دلت خواست آپ کن

هموطن

سلام هموطن دلت خواست آپ کن

فرشته

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آن وقت که بی حوصله وتنهایی ودلت از غم دنیا مملو. بزنی تکیه برآن وبخندی به همه رنج جهان. سلام مهربون به روزم ومنتظر نگاهت که یاریم دهد برای اندیشه های خوب.

هموطن

سلام هموطن شما به کی رای میدی؟؟؟اگه میشه منم راهنمایی کن[گل]