باز هم دروغهای سبز

شاید این ایمیل به دست شما هم رسیده باشد

این ایمیل در حالی همراه با موج جدید تخریب سپاه در رسانه های عربی پخش میشود که قبلا نیز همین کلام دروغین و جعلی در سال اول فتنه از طرف مدعیان دروغین راه امام پخش شده بود اما اینبار با پیشرفت در جعل و دروغگویی برای این کلام خود ساخته روزنامه و سایت خبری نیز جعل کرده اند تا کاملا قابل باور جلوه داده شود .

این در حالی است که نه تنها در جلد ٣ صحیفه بلکه در کل صحیفه چنین جمله ای وجود ندارذد و حماقت موج سبز به جایی میرسد که فکر میکنند با دادن آدرس بصورت پاراگراف فلان کسی نمیتواند به دنبال کشف دروغ آنها برود در حالیکه با وجود نرم افزار صحیفه به راحتی میتوان با جستجوی کلمه سپاه به دروغ بودن این جمله پی برد .

برای پخش نشدن بیشتر این دروغ روی عکس مهر دروغ سبز کار شد از دوستان میخواهم به دیگران هم اطلاع دهند.

/ 8 نظر / 21 بازدید

سلام با عرض خسته نباشید خدمت شما من مدیر وبلاگ(رهروان امام، سربازان رهبر )هستم از شما درخواست دارم که ضمن بازدید از این وبلاگ لینک و لوگوی وبلاگ من را در وبلاگ خود قرار دهید در صورت تمایل شما برای قرار دادن لینک و لوگو شما در وبلاگ من لطفا بعد از گذاشتن لینک و لوگو وبلاگ من در وبلاگ خود در این وبلاگ در قسمت نظرات آدرس وبلاگ خود را ثبت کنید تا من هم لینک و لوگو وبلاگ شما را در وبلاگ خود قرار دهم این هم آدرس وبلاگ من www.e-khamenei.tk

طباطبایی

سلام این اولین باری نیست که از صحیفه سجادیه چیزهایی نقل میشه که نه تنها در اون آدرس داده شده که در هیچ جای دیگه صحیفه جمله مشابه اون هم نیست.. زمان انتخابات هم از این صحیفه چیزهایی میگفتند که حقیقت نداشت (البته متاسفانه یک بار هم از طرف مخالفان جنبش سبز بود!)

...

خوب!‌ بهتر نیست برای اثبات دروغ بودن این حرف از امام، شما صفحه ی اسکن شده همین آدرس در صحیفه نور را در وبلاگتان می گذاشتید تا بقیه باور کنند حرف شما را؟ فارس نیوز خودش ذینفع است در این ادعا... شما هم آیا؟

طباطبایی

سلام بله اشتباه شده!!‌:) منظورم همون صحیفه نور امام بود!

پارسا

درمورد کامنت اولت بای بگویم:منم معتقدم ملاک حال افراد است. من معتقدم یک انسان هرچقدر هم بد باشد مستحق اینکه مورد تجاوز جنسی قرار بگیرد نیست. من معتقدم که زمانی همین آقایانی که امروز حکم زندان و شکنجه صاحبان تفکر مثل روزنامه نگاران اساتید و دانشجویان وهنرمندان سینما وتلویزیون را که سلاحی جز اندیشه ندارند رامی دهند زمانی انگیزاسیون یا تفتیش عقایدقرون وسطی را محکوم می کردند. پس این آقایانی که مسئول حکومتند حال فعلیشان خراب است. امام در بین حرفهایش برخی از توصیه هایش در مورد آینده بود مثل پیش بینی فروپاشی شوروی ایشان یک نصیحت راجع به آینده داشت وآن هم این بود که تا هاشمی زنده است انقلاب هم زنده است از شما می پرسم امروز با هاشمی چه میکنند؟

پارسا

اما در مورد نقدی که بر پست نقد مختارنامه من نوشتید باید عرض کنم شما که اهل مطالعه هستید باید بهتر بدانید که نمیخام اتهامی به کسی وارد کنم که روزی در محضر خدا بخواهم پاسخگوباشم و دیگر این که حرفهایی که شما در مورد اتصال جنبش به آمریکا و کشورهای غربی می کنید قیاس مع الفارق است مثل این است که طرفداران جنبش سبز بگویند حالا که کالاهای چینی اقتصاد ما را فلج کرده به خاطر این است که دولت ایران مستعمره چین وروسیه است . من معتقدم هر وقت قرار شد حکومت شیعی در ایران و یا دیگر کشورهای اسلامی شکل بگیرد متاسفانه تکبر وخودخواهی حکامی که به قدرت رسیدند مانع آن شد . شما که دائم عقاید خودرا از زبان مردم می گویید چرا حاضر نیستید یک مجوز تجمع مسالمت آمیز بدهید وبه قول کروبی شما جمعه بیایید که همه تعطیلند وما شنبه می آییم که همه گرفتارند ببینیم مردم با کدام جریان هستند معلو است چون اعتماد به نفس ندارید فرا فکنی میکنید وآن رافتنه میخوانید یا ربطش می دهید به غرب یا چرامجوز یک انتخابات عادلانه را نمی دهید؟البته نه زیر نظر شورای نگهبان چون این شورای نگهبان صلاحیت اینکه یه دزد بدهی دستش ببره کلانتری را نداره

پارسا

در ضمن باید بهت تبریک بگم که برخلاف مرشدهای والامقام اهل سانسور نیستی من تمام کامنت های شمارا هم میخوانم ولی یک ایراد اساسی داری و آنهم اینکه میخواهی یه چیزهایی به آدم بچسبانی اینجوری که وانمود میکنی بنده به کسانی فحش می دهم که شما به آنها اعتقاد داری این چیزها تو مرام ما نیست شما هم بیخیال بشوید

محمد

سلام مطلبت عالی بود ممنون