آخرین زمان

ای رهبر حق شناس و آگاهم __تا لحظه مرگ با تو همراهم__امروز که راه عشق پر پیچ است__حکم آنچه تو میکنی دگر هیچ است

 
کتاب تباهی-کودک کشی یهودیان برای استفاده از خون آنها
نویسنده : - ساعت ٤:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٤/٢٦
 

کتاب تباهی نوشته پروفسور اسرائیلی بعد از اینکه با فشار صهیونیست ها موفق به چاپ در زبانهای ایتالیایی و انگلیسی در هیچ کشوری نشد اکنون به زبان فارسی در ایران و بعد از چند سال پیگیری اینجانب برای اولین بار در جهان به چاپ رسید.

در مقمه مترجم میخوانید:

کتاب فوق توسط 2 نفر ایتالیایی به انگلیسی ترجمه شد و از حدود سال 90 در جریان فعالیت های جنگ نرم بطور اتفاقی به دست من رسید . در همان زمان تصمصم گرفتم این کتاب را ترجمه کنم ، بویژه که خاطراتی از دوران کودکی را برایم زنده می کرد که مادر بزرگ ها و پدر بزرگ ها به ما توصیه میکردند که از محله یهودی ها دوری کنیم ، زیرا آنها بچه دزد هستند و برایم این سوال پیش آمد که آیا امروز هم اتفاقاتی مانند آنچه در این کتاب آمده در ایران اتفاق میافتد؟

قطعا با گسترش دسترسی ها نحوه انجام اعمال جنایتکارانه نیز در سرتاسر جهان گسترش یافته ولی حجم آن امری قابل تحقیق است.

در نهایت به تعدادی از دوستان پیشنهاد کردم تا بطور مشترک هر کدام یک فصل از این کتاب را ترجمه کنیم که با کم کاری ایشان این امر محقق نشد و در نهایت در سال 92 موفق شدم این ترجمه را به سامان برسانم.

ضمن تشکر از کمک های دوستم علی گلشاهی این کتاب را تقدیم میکنم به پدرم دکتر هادی منافی،برادرم شهید محمد منافی و تمامی افسران جنگ نرم.

 

در متن اصلی: 

پروفسور توف تاکید میکند: 

بله یهودیها عناصر فاسد و نفاق افکنی در جامعه هستند 

بله یهودیها پول را با نرخ 40 درصد ربا میدهند و تقریبا فعالییت دیگری ندارند 

بله یهودیها عدالت را با رشوه های بزرگ خرید و فروش میکنند 

بله یهودیها انواع ورشکستگی جعلی و تقلب را انجام میدهند 

یهودیها به ترور و مسموم کردن هرگاه که نیاز باشد , متوسل میشوند 

بله یهودیها ازشدت تنفر از مسیحی ها و دین مسیح حرص میخورند 

بله یهودیها برای قرن ها  پسران مسحی را در مقیاس زیاد میدزدیدند و بعد از اخته کردن به بازارهای برده فروشی مسلمانان میفروختند 

بله یهودیها  از خون انسان با وجود حرمت دینی در انواع جوشانده های طبی حتی برای درد های کم استفاده میکردند و هنوز هم استفاده میکنند 

بله یهودیها هنوز از خون مسحیان برای شراب عید فصح استفاده میکنند 

بله خون باید از کودکان مسیحی که کمتر از 7 سال سن دارند گرفته شده باشد 

بله خون باید توسط خاخام از لحاظ آئینی  تقدیس شود 

بله یک تجارت بزرگ و سود آور در محصولات خونی ساختگی و خون حیوانات بوده و هست  که برای هدف آنها مناسب نیست 

بله مسیحی ها سعی کرند خون پسران مسیحی را به یهودیها بفروشند ولی این پیشنهاد رد شد زیرا آنها میترسیدند که خون متغلق به حیوانات باشد 

اما گفته می شود هیچ پسر مسیحی برای گرفتن خون کشته نشده !!! بلکه تمامی خون ها از اهدائ داوطلبانه بوده _هرکس این را بخواند به سادگی خواهد خندید 

نتها راه نجات این است که این اتهامات فقط علیه یهودیهای اشکنازی* اعلام شده ولی جالب است بدانید که سفاردی ها هم چقدر کثیف هستند و اگر اشکنازی ها بخواهد میتواند آن را علنی کند  

تلفن مرکز پخش:02188104430 انتشارات سوره سبز

لینک خرید از سایت بای بوک


 
comment نظرات ()
 
 
مستند بهایی ها در حیاط خلوت ما
نویسنده : - ساعت ۳:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٤/٢٦
 

مستند بهایی ها در حیاط خلوت ما مستندی است که توسط دو مستند ساز اسرائیلی در مورد حضور بهایی ها در اسرائیل ساخته شده است .

در این مستند شما میتوانید مشاهده کنید که بین رفتار و گفتار بهائیان تناقض وجود دارد ، میتوانید ببینید که چگونه در اسرادیل کسی اجازه بهایی شدن ندارد در حالیکه این درن خود ساخته و غیر الهی در سایر نقاط جهان با پول ابر قدرتها تبلیغ می شود .

میتوانیدد ببینید که در بیت العدل مکان های مخفی و پناهگاه های ضد اتمی جهت آخر الزمان ساخته شده است و همچنین نمیتوانید بخشی از تاسیسات و ساختمانهای بیت العدل رل ببینید زیرا مستند سازان با روشی مسخره از آنجا دور نگه داشته می شوند.

اکنون میتوانید این مستند را با زیر نویس فارسی و به همت گروه سایبری ولیعصر به همراه توضیحات اضافی جهت فهم بهتر ، دانلود کنید.


دانلود مستند بهایی ها در حیاط خلوت ما با زیر نویس فارسی و حجم407MB

استفاده از این فیلم جهت هرگونه فعالیت بر علیه بهائیت مجاز بوده و هیچگونه مسولیت شرغی برای شما در پی نخواهد داشت

 


 
comment نظرات ()