آخرین زمان

ای رهبر حق شناس و آگاهم __تا لحظه مرگ با تو همراهم__امروز که راه عشق پر پیچ است__حکم آنچه تو میکنی دگر هیچ است

 
پاراگلایدر
نویسنده : - ساعت ٦:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٦/۳
 

تجربه ای که از این ورزش دارم تجربه دلهره و همینطور احساس قدرت و لذت هست یعنی چند حس کاملا متفاوت را در انسان بوجود میاره و نکته جالب اینجاست که حتی استاد ما هم اعتراف میکرد که بعد از ده پانزده سال هنوز وقتی از زمین بلند میشه احساس دلهره داره.

یکبار یکی از افراد گروه که سابقه زیادی تو این ورزش داشت و تو یعضی مسابقات کشوری هم مقام آورده بود خواست حرکت نمایشی اجرا کنه که نصف چترش جمع شد و شروع کرد به چرخیدن حول محور چتر و سقوط کردن رو به پائین....

البته روشهایی برای باز کردن چتر در این مواقع توسط اساتید آموزش داده میشه و این دوستمون هم با همین روشها قبل از اینکه خیلی ارتفاع کم کنه چترش را باز کرد ولی وقتی فرود آمده بود رنگ از رخسارش پریده بود.

یکی دیگر از دوستان تعریف می کرد که چترش جمع شده بود قصد میکند تا چتر کمکی را باز کند دستش را به سمت چتر کمکی می برد و چسب آن را باز میکند در همین هنگام چتر اصلی به پرواز بر میگردد و وی از باز کردن چتر کمکی منصرف می شود و شروع به ادامه پرواز میکند غافل از اینکه چتر کمکی باز شده ....

در همین حال چتر کمکی باز می شود و چتر اصلی را از مدار خارج میکند و چون چتر کمکی قابلیت فرمان گرفتن را ندارد باد می ماند و او و نتیجه این سقوط یک مهره ترک برداشته از کمرش بود.

و البته هنوز این ورزش را ترک نکرده


 
comment نظرات ()
 
 
معرق کاری
نویسنده : - ساعت ۸:٥٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٦/۱
 

دوران نوجوانی و جوانی از آن زمانهایی است که انسان باید قدرش را بداند هر هنر و حرفه ای را که در این دوران یاد گرفتی برایت ماندگار است اما بعد اینقدر مسولیت برایت بوجود می آید که وقت نمی کنی به علائقت بپردازی.

هرچه باشد در جهان  دارد  عوض     در عوض حاصل شود ما را غرض

آن چه باشد بی عوض اندر جهان     عمر باشد  قدر  عمرت  را  بدان


 
comment نظرات ()