آخرین زمان

ای رهبر حق شناس و آگاهم __تا لحظه مرگ با تو همراهم__امروز که راه عشق پر پیچ است__حکم آنچه تو میکنی دگر هیچ است

 
کوتاه اما خواندنی==>زنان در محل کار از زبان خود غربی ها
نویسنده : - ساعت ٥:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٥/۳۱
 

داشتم در یکی از سایتهای انگلیسی مطلبی را میخواندم این قسمتش جالب بود و با ترجمه براتون فرستادم

کسانیکه ادای روشن فکری در میارند  و یا اینقدر غیرت ندارن که دستشون را تو جیب زنشون نکنند خوب دقت کنند

برای وروود به هر مسیری باید کسی را که در آخر آن راه است دید . چرا ما باید آزموده و شکست خورده را دوباره بیازمائیم؟

www.truthaboutdeception.com

As more and more women enter the work force, "office romances" are becoming more common. Spouses often spend more time with coworkers than with each other.


هر چه بیشتر و بیشتر زنان وارد بازار کار می شوند "عشقبازی در محل کار" معمول تر می شود . زنان بیشتر زمانشان را با همکارانشان در محل کار  می گذرانند تا با شوهرانشان

پس زنتون را برای خودتون بگیرید نه برای دیگران و به چرندیات خاله خرسه هایی که دم از برابری حقوق زن میزنند تا شما را بدبخت کنند و ایران را با نابود کردن خانواده ویران گوش نکنید


 
comment نظرات ()
 
 
فروپاشی مظهر سرمایه داری نزدیک است
نویسنده : - ساعت ۱۱:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٥/۱٧
 

در ابتدا برای کسانیکه فکر میکنند نابودی آمریکا غیر ممکن  یاد آور میشوم که در طول تاریخ قدرتهای بزرگی شکل گرفته اند و همه با طی زمان به ضعف و نابودی کشیده شده اند

میگویند فواره چو بلند شود سرنگون شود پس هر فرازی فرودی دارد و فرود آمریکا هم خواهد رسید

در حال حاضر بدهی خارجی آمریکا به 95 درصد تولید نا خالص ملی این کسشور رسیده و آمریکا در حال حاضر بزرگترین کشور بدهکار جهان است

بانک مرکزی  آمریکا تخمین می‌زنند، در ماه دسامبر، حدود 4/4تریلیون دلار این بدهی مربوط به دولت‌های خارجی باشد. این کشورها که اوراق بهادار خریداری کرده‌اند در حکم سرمایه‌گذارانی هستند که سهام یک شرکت را خریداری کرده‌اند و صاحب بخشی از آن تشکیلات شده‌اند.

در این میان طلب دولت چین حدود 7 میلیارد دلار تخمین زده شده است چین که 20/4درصد بدهی‌های خارجی آمریکا را به خود اختصاص داده، بزرگ‌ترین طلبکار آمریکا در جهان به شمار میرود. بر اساس آمار تولید ناخالص داخلی اعلام شده در سال 2009، اوراق بهادار خریداری‌شده توسط چین تقریبا با تولید ناخالص داخلی ایلینویز (30/4 میلیارد دلار) و ایندیانا (262/6 میلیارد دلار) برابری می‌کند.

بر اساس اخبار چینی های مقیم آمیریکا در حال خرید شرکت های ورشکسته امریکا هستند و جایگزینی مدیران آنها با مدیران چینی هستند.

چیزی که من از اخبار بالا نتیجه گیری میکنم این است این احتمال وجود دارد که چین به جای طلب خود قسمتی از خاک آمریکا را درخواست کند که در اینصورت با وجود تغییر در مدیریت منابع مالی آمریکا و چینی شدن آنها بعضی مناطق مستعد این اتفاق هستند.

و چین میتواند از همان راهی به آمریکا ضربه بزند که آمریکا مردم وملت های زیادی را به همان روش به خاک ذلت نشانده است و سرزمینهایی را یا با زور یا با پول از دست صاحبان آن در آورده مانند آلاسکا که در 1867 آن را به قیمت هر هکتار ۲ پنی ( دوصدم دلار ) خرید یا عرق و افغانستان و کره و ویتنام که با زور کشورهایشان را به خاک و خون کشید و حالا دور از ذهن نیست که اگر چین از فرصت استفاده  کند مردم آمریکا بر پایه ایدئولوژی سرمایه داری و منفعت شخصی در صورت کم شدن قدرت مرکزی یکدیگر را بخورند.

در کتاب خاطرات یک تروریست اقتصادی نحوه استعمار کشورها بوسیله آمریکا از طریق بانکها توسط یکی از عوامل تواب توضیح داده شده که دولت آمریکا در ازای سود تسهیلات قسمتی از کشور و یا حقوق انحصاری و حتی حق رای آن کشور در سازمان ملل را مطالبه میکند و این عمل به کندن گوشت فرد قرض گیرنده توسط قرض دهنده در داستان تاجر ونیزی تشبیه شده است.

و اینجا یکی از جاهایی است که ضرب المثل به عمل کار بر آید به سخن دانی نیست قابل استفاده است چین با عمل کردن به ضوابط ناقص خود به موقعیتی دست یافته که ما با وجود قوانین و فقه کامل و جامع به آن دست پیدا نکرده ایم. چون تا میخواهیم به قانون عمل کنیم صدای خیلی ها در خواهد آمد و اراده ای برای مقاومت در برابر زور و زر طلبان وجود ندارد که اگر داشت در سال 88  سبز های وطن فروش جولان نمیدادند.

در ادامه مطلب میتوانید مقاله روزنامه دنیای اقتصاد در باره بدهی های آمریکا را بخوانید


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()