آخرین زمان

ای رهبر حق شناس و آگاهم __تا لحظه مرگ با تو همراهم__امروز که راه عشق پر پیچ است__حکم آنچه تو میکنی دگر هیچ است

 
صدا و سیمای جمهوری اسلامی بوق فمنیسم
نویسنده : - ساعت ٥:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٩/۱٠
 

امروز چهار شنبه دهم آذر 1389، در برنامه ای از شبکه چهار سیما با نام اردی بهشت، که موضوع امروزش موضوعات حقوقی بود، دو میهمان خانم دعوت شده بودند.

خانم رهبر نماینده مجلس شورای اسلامی و خانم بهروزی از اعضایی جامعة الزینب.

متاسفانه مطالبی که در این برنامه توسط این دو نفر عنوان شد، عینا دیدگاه های منحرف فمنیستی بود که دوره ای از زبان گروه های منحرف دوم خردادی تبلیغ می شد و اینکه امروز می بینیم زنهایی ظاهرا مسلمان اند و با چادر مشکی این حرف ها را می زنند، باعث تعجب نیست. زیرا فراریان امروز که در ماهواره ها حجاب از سر برداشتند روزگاری برای حمله به ایران و اسلام مثل همینان چادر به سر کرده بودند!

نکاتی چند از صحبت های میهمانان این برنامه تلویزیونی:

١.سابقه انجمن جامعة الزینب

خانم بهروزی دبیر کل جامعة الزینب می باشند. انجمنی که از احزاب شناخته شده فمنیستی بوده و در زمان فتنه حزب ایشان بارها با سران فتنه جلسات علنی و خصوصی داشتند و معلوم نیست که چگونه چنین آدمی به صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران راه می یابد، تا افکار استهاله شده خود را در اختیار دیگران قرار دهد و جالب تر اینکه حرف های این فرد با حرف های نماینده اصولگرای مجلس و عضو جمعیت موتلفه نعل به نعل یکی است!!!

٢.تلاش برای گنجاندن تبعیض جنسیتی در قانون انتخابات مجلس شورایی اسلامی

در حالی که توصیه همه اندیشمندان در همه عرصه های علمی، فرهنگی و بالاخص سیاسی شایسته سالاری است، خانم رهبر فرمودند: ما در تلاشیم قانون انتخابات را عوض کنیم تا برای حضور زن ها در مجلس کف تعیین شود و حداقل بین ١٠ تا ٣٠ درصد نمایندگان باید زن باشند!

سئوالی که مطرح می شود این است که چرا زمانیکه در دانشگاه ورودی دختران بیشتر از پسران است، صدای وامصیبتا از این مدعیان عدالت در نمی آید تا برای پسران کف ورود بگذارند؟

در حالی که مطابق شرع و قانون مجلس عرصه ورود رجال سیاسی است و نه نسوان سیاسی، این ها نه تنها کلاهشان را از اغماض متصدیان برگزاری انتخابات در اذن ورود به خانم ها در انتخابات، به هوا نمی اندازند، بلکه باج خواهی هم می کنند. قصد دارند با تغییر قانون به زور زنها را در مجلس وارد کنند تا از طریق آنها بتوانند رای بیشتری برای حمله به حقوق خانواده و حقوق مردان جذب کنند و این تازه قدم اول است و ساده لوحانه خواهد بود اگر فکر کنیم که با گرفتن درصدی از مجلس به آن قانع خواهند بود و روز به روز در صدد افزایش آن بر نمی آیند تا روزی که بتوانند بدون شرکت در انتخاباتی عادلانه و شایسته سالارانه، پنجاه درصد کرسی های مجلس را از آن خود کنند.

این تبعیض نژادی به این معناست که مردانی با مقبولیت بیشتر و سطح توانایی بالاتر باید پشت درب مجلس بمانند تا زنها فقط به دلیل زن بودنشان وارد مجلس قانونگذاری کشور شوند تا روز به روز حقوق خانواده و مردها را نابود کنند. هر جنسیتی از دیدگاه اسلام  با ارزش است ولی ارزش مند بودن دلیلی برای باج خواهی نیست.

امروزه هرچه را می خواهند نابود کنند با نام خودش نابود می کنند. با نام حقوق زن، وی را به کالای زینتی تبدیل می کنند و با  اسم حمایت از خانواده، شرایط طلاق را تسهیل می کنند. (منظورمان دادن حق طلاق به زن است که هر روز مصادیقش بیشتر می شود!)

٣.خانم بهروزی اسلام را مایه نابودی حقوق زنها دانست

خانم بهروزی دبیر جامعه زینب: بعد از ١۴ قرن با تلاش زنهای توانستیم حق  زن ها را در ارث استیفا کنیم!و سپس برای ماست مالی اضافه کردند حق عقلی و اسلامی!!!

کلمه اسلام در جمله ایشان تنها برای مخفی کردن مقصود فمینیستی اییشان بوده و در ترکیب جمله ایشان هیچ جایگاهی ندارد!

این حرفها در حالی بیان می شود که عدد ١۴ قرن نشان از ١۴٠٠ سال ظهور اسلام دارد و گرچه این جماعت سعی در مخفی کردن عمق انحرافات خود دارند اما شدت این انحرافات اینقدر زیاد است که نمی توانند آن را مخفی کنند . این به این معناست که از زمان ظهور اسلام تا امروز حق زنها ضایع شده و امروز فمنیست ها قسمتی از آن را پس گرفتند.

پس خواجه عبدالله انصاری، میرزای شیرازی، صدرالمتألهین، شهید اول و ثانی، شیخ رضی و از همه بالاتر قرآن کریم نعوذ بالله اشتباه کرده است!و این خانمها بهتر شرع و اسلام را میشناسند البته ما شکی در شناخت کامل اسلام آمریکایی توسط اینها نداریم.

در بهترین حالت اگر فرض کنیم تغییر قانون ارث در حقوق مدنی که متضمن ارث بردن زن از منقول و بهای عرصه و اعیان غیر منقول حکم ثانوی باشد باز هم حق نبود ایشان بفرمایند: حق مان را بعد از 1400 سال گرفتیم.

در حالیکه ارزش واقعی زن ابتدا بوسیله اسلام احیا شد و رعایت تعادل در اسلام باعث می شود تا اینگونه مباحث فمنیستی در آن جایی نداشته باشند.

۴.نقض قوانین فیزیک توسط دبیر جامعه زینب!

مجری برنامه در سئوالی از اوضاع خانوادگی این خانم ها و وضعیت زندگی شوهر و فرزندانشان جویا شدند که بدون مادر چه می کنند؟! ایشان در جواب فرمودند:

خدا چون مسولیت بیشتری بر عهده زن هم از لحاظ خانوادگی و هم از لحاظ اجتماعی گذاشته توانایی بیشتری را هم به زن داده و ما در خانواده هیچ مشکلی نداریم!!!

اگر به جمله بالا با دقت نگاه کنید خواهید دید کلا با حقیقت تناقض دارد از فیزیک گرفته تا متا فیزیک!

اولاً: خداوند در کدام آیه یا حدیث برای زنها مسئولیت اجتماعی آن هم بیشتر از مردان قائل شده است؟

در اسلام که هر مسولیتی هست برای مردهاست (البته این هم دلایل منطقی و طبیعی خاص خودش را دارد که فعلا نمی خواهیم به آن بپردازیم) و در عوض شارع حقوق بیشتری هم برای آنان قائل شده است، اما این جماعت هر روز حقوق مردان را کمتر و مسولیتهای آنان را بیشتر می کنند.

آیا پیامبر بعد از ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا به خانه آنان نرفت و نفرمود من کار بیرون و کار داخل خانه را بین شما تقسیم میکنم و کار بیرون را برای مرد و کار داخل را برای زن قرار ندادند؟ این توصیه پیامبر برای این دو بزرگوار نبوده بلکه برای مردان و زنان تمام تاریخ بوده است.

اگر این خانم ها شوهر داری و تربیت فرزندان را دون شأن خود می پندارند، پس نعوذ بالله خود را از حضرت زهرا نیز بالاتر می دانند که به سیره ایشان عمل نمی کنند.

آیا پیامبر اکرم (ص) نفرمودند که جهاد زن، خوب شوهر داری کردن است؟

در کدام حدیث به وجوب فعالیت اجتماعی زن اشاره شده؟ در حالیکه در قران می خوانیم به زنان پیامبر توصیه شده تا از خانه هایشان خارج نشوند و در تفسیر می خوانیم که این سخن برای عموم زنهای مسلمانان گفته شده و به طور خاص روی زنان پیامبر تاکید بیشتری دارد.

منطق این کلام قران چیست؟ آیا جز این است که کار راحت تر برای انسان صعیف تر  و کار سخت تر برای انسان قوی تر باشد؟ و برای این منظور که رشد خانواده با رشد اجتماع همگون گردد مرد مسئول به جلو بردن جامعه و زن مسئول تربیت نسل و جلو بردن خانواده است.

اما امروزه به دلیل حاکم شدن افکار سرمایه داری حضور زن در خانه بی ارزش شده و طبق فرمولهای اقتصادی کار زن در خانه در تولید نا خالص ملی GNP محاسبه نمی شود و نتیجه این طرز فکر کشاندن زنها به اجتماع و عقب افتادگی خانواده و نسل خواهد بود.

ثانیااً: اما احتمالاً منظور ایشان از توانایی مضاعفی که خدا برای زنها قرار داده دوره عادت ماهیانه شان است که در این دوره به دلیل تغییرات هورمونی، اخلاق پرخاشگرایانه پیدا می کنند و قادر به تمرکز و فکر بر روی موضوعات نیستند و از لحاظ جسمی هم همراه با نا آرامی می باشند.

ثالثاً: طبق قوانین فیزیک انسان در زمان و مکان اسیر است و ایشان ادعای عبور از آن را کردند و گفتند که فعالیت اجتماعی به خانواده صدمه نمی زند و ما از خانواده کم نمی گذاریم! به هر حال ایشان یا در خانه هستند یا در منزل، همچین غلوی را تا به امروز هیچ مردی نکرده در صورتی که وظیفه مرد کار بیرون از منزل است اما همواره از خانواده به خاطر اینکه کمتر کنارشان است عذر خواهی می کند! اما خانم ها نه تنها زبانمان لال عذر خواهی نمی کنند، از نظرشان هیچ مشکلی هم وجود ندارد!

رابعاً: خانم دستجردی کاراترین وزیر کابینه!!!

حتی مجری برنامه نیز در مورد این اظهار نظر اعتراض کرده و گفتند با کدامین محک این را تشخیص دادید و خانم بهروزی از اعضای جامعة الزینب فرمودند خوب ما فهمیدیم دیگر!!!

در حالیکه تا امروز هیچ آمار و مقایسه ای بین وزارت بهداشت امروز و دیروز یا مقایسه ای میان خانم دستجردی با وزرای پیشین وجود ندارد، خانم بهروزی با اطمینان کامل از از خانم دستجردی به عنوان یکی از کاراترین وزرای کابینه یاد کردند و گفتند ایشان هیچ مشکلی در خانواده شان ندارند!

جالب تر اینکه خود خانم دستجردی نظر دیگری دارد:

چند روز پیش ایشان در جواب سئوالی مبنی بر اینکه آخرین باری که آشپزی کردید کی بود فرمودند: یادم نمی آید شاید ماه رمضان!!! و البته در ادامه فرمودند بچه ها از این حیث خیلی اذیت می شوند.

آیا زنی که هر چند ماه یکبار وقت می کند یک ساعت صرف پختن غذا برای فرزندان و شوهر خود کند، برای امور تربیتی و خانوادگی و زناشویی که سالها ماهها و ساعتها زمان نیاز دارد چقدر وقت صرف می کند؟ پاسخ بسیار تاسف بار است.

در پایان برای اینکه خوانندگان محترم احساس نکنند این نظرات شخصی ما بوده و هیچ پشتوانه میان سران محترم نظام ندارد، باید عرض کنیم که مقام معظم رهبری در جمع پر شور زنان نخبه کشور در اولین جمله بعد از خوش آمد گویی فرمودند:

شما زحمات زیادی کشیدید و به این درجات رسیدید ولی یادتان باشد بزرگترین وظیف شما وظیفه همسری مادری و تربیت فرزندان است.

 

 


 
comment نظرات ()